Donald Trump má o pár dní navštíviť anglickú veľmoc v spoločnosti svojej manželky Melanie. Stane sa tak len krátku dobu po pôrode Meghan Markle, čo sprevádza množstvo komplikácií. Prezindent USA si však na adresu čerstvej mamičky neodpustil pár nečakaných slov!

Už o pár dní privítajú v Buckinghamskom paláci prezidenta Donalda Trumpa s jeho manželkou Melaniou Trumpovou. Honosné stretnutie bude sprevádzať uvítacia ceremónia, na ktorej sa, samozrejme, zúčastnia členovia britského kráľovstva Princ Charles, Vojvodkyňa Camilla, Princ Harry, Princ William či Kate Middleton.

Na verejnosť však prenikla informácia o neúčasti novopečenej mamičky Meghan Markle. Tá len začiatkom mája priviedla na svet svojho prvého syna, a tak jej neúčasť mnohí ospravedlňujú práve kvôli zotavovaniu sa po náročnom pôrode.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V momente, keď sa táto správa dostala do uší samotného Trumpa, prišiel šok. Uznávaný prezident totiž spočiatku prejavil veľkú empatiu a priznal, že hoci o Meghaninom rozhodnutí neprísť nielen na ceremóniu, ale i spoločný obed nevedel, verí, že sa čoskoro zotaví.

Vtom si však neodpustil nečakanú poznámku a vojvodkyňu zo Sussexu nazval hnusnou za to, že ho v minulosti označila slovom “mizogýn” (nepriateľ žien). Zdá sa tak, že Donaldova návšteva britského paláca bude mať ešte zaujímavý priebeh.

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Twitter