Dominiku Mirgovú obdarovali sudičky veľkým talentom, avšak nie iba speváckym. Mnohí možno nevedia, že atraktívna blondínka sa už odmalička venuje aj tancu, pričom ešte donedávna prevádzkovala tanečnú školu v Trnave. Práve tam sa odohral incident, ktorý Domču poriadne zamrzel.

Pandémia prekazila podnikanie mnohých Slovákov a neobišla ani vyhľadávanú tanečnú školu Dominiky Mirgovej VIP Dance Studio, ktorá otvorila brány v roku 2017. Po ťažkých mesiacoch bez príjmov sa ale známa speváčka rozhodla tento biznis zavesiť na klinec.

Krátko po vyprataní priestorov si sálu prenajala konkurencia. Počas upratovania sa však stalo niečo, čo bývalú nájomníčku poriadne šokovalo. Dve dievčatá našli logo Dominikinej tanečnej skupiny, ktoré im prekážalo natoľko, že sa ho rozhodli zničiť a ešte sa pri tom aj natočiť!

Dominika Mirgová

Toto baby prehnali

Zábery sa dostali aj k samotnej SuperStaristke, ktorá ostala poriadne znechutená. „Nerozumiem. Nehnevám sa, len mi je ľúto, že sa toto deje. Akokoľvek by sa chcel niekto pomstiť alebo urobiť zlé meno tanečnému štúdiu… Toto je podľa mňa naozaj cez. Vo všetkej počestnosti, čo sa týka tanečného sveta, vážim si každého jedného tanečníka, ale prepáčte, ak vám má rásť vo vašich tanečných kluboch takáto generácia a prístup detí, je mi to ľúto ešte viac. Myslím si, že som nikomu neublížila a vždy sa snažila byť čo najviac oddaná a dať deťom maximum, čo som vedela. Keď sa dalo,” znejú slová speváčky po zhliadnutí nepochopiteľného činu slečien.

,,To, že nás korona zruinovala, je fakt, zatvorili sme. Museli sme. Nehovorila som o tom, lebo som to ešte stále neprekročila so vztýčenou hlavou. Asi sa cez to ešte nejaký čas neprenesiem. Toto si nezaslúžil nikto z nás,“ ukončila príspevok smutná Dominika Mirgová, ktorej na nálade nepridalo ani spomínané hnusné gesto mladých tanečníc.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial