Sympatická blondínka si chcela so svojím kamarátom vyraziť do zahraničia, avšak ich výlet začal katastrofálne. Dominiku Mirgovú a kaderníka Jirku Blatného nevspustili do lietadla. Čo sa stalo?

Pôvabná speváčka je na sociálnej sieti veľmi otvorená a s followermi rozoberá rôzne témy. Dominika Mirgová sa však začiatkom týždňa sledovateľom prihovorila s prekvapivým príbehom, ktorý sa jej odohral s kamarátom Jirkom Blatným.

dominika mirgova

Blízki priatelia spolu mali odcestovať do Milána, no na letisku sa objavili nečakané komplikácie. „Úplne nevieme dôvod, lebo vtedy, keď to nastalo, tak nastal proste strašný chaos. Neboli sme to len my dvaja, boli to aj ďalší ľudia, ale pravdepodobne to, čo sme akože vyčítali, tak bolo to, že proste bolo v podstate preplnené lietadlo, alebo že bolo proste predaných viac leteniek, ako je miesta v lietadle, a preto nás proste nepustili, a tým sme vlastne akože úplne, že skončili,vyjadril sa blondiak v storičkách na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojici sa nakoniec Viedeň opustiť predsa len podarilo, musela si ale kúpiť ďalšie letenky, a to za poriadne vysokú sumičku 600 eur. ,,Takže čo, nezájdeš si do Milána za tisícku?“ zavtipkovala si Domča. Napriek zlému začiatku to vyzerá tak, že si kamoši mesto móody výborne užívajú!

dominika mirgova

 

Foto/Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial, jirko_blatny_official