Ani sama Dominika Cibulková nečakala, že sa v tanečnej šou Let’s Dance dostane až do ôsmeho kola. Na parkete každú nedeľu predvádzala úžasné výkony, pričom v hľadisku nikdy nechýbali jej najbližší – okrem jedného člena rodiny. Otec sa živých prenosov nezúčastňoval.

Dominika Cibulková najprv účasť v Let’s Dance odmietla. Po dvoch mesiacoch sa však nechala zlomiť a na podnet veľmi dobrej kamarátky sa rozhodla, že ukáže Slovákom, že je úplne normálna žena. Vďaka tomu svoj život obohatila nielen o nové, ale aj nádherné a nenahraditeľné zážitky.

Divákom tanečnej šou určite neušlo, že v hľadisku Domču zakaždým podporovala jej hrdá mamina. Otca však nebolo vidno ani jediný raz. Do bratislavskej Incheby totiž prísť odmietal. A nielen to – markizácky program vraj nesledoval ani v televízii.

,,Pre tatina som stále tenistka, možno potajme sledoval Let’s Dance, pretože mi povedal, že to pozerať nebude, lebo preňho nie som tanečnica, a tak ho to nezaujíma. Vždy v pondelok mi však napísal, že gratuluje k postupu, že počul, ako som pekne tancovala,“ odhalila so smiechom v rozhovore pre Čas.sk Domča, ktorú otcove počiatočné slová určite zamrzeli.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/domicibulkova, tvmarkizaofficial