Už je to takmer rok, čo známa slovenská herečka priznala, že sa v jej živote objavil nový muž, vedľa ktorého doslova žiari. Partnerom Dominiky Kavaschovej sa stal bývalý spolužiak, dlhoročný priateľ a kolega Daniel Fischer. Ten sa spoločne so skupinou OJV (Orchester Jeana Valjeana) rozhodol okoreniť našu hudobnú scénu, pričom debutový hit DONĎA z ich nového albumu je venovaný práve Dominike.

Ak hľadáte spojitosť medzi prezývkou Dominiky Kavaschovej a songom DONĎA, ste na správnej ceste. Hlavnou hviezdou tanečnej piesne plnej nevšedných komplimentov, humoru, ale aj vyznania je práve známa brunetka, pochádzajúca z východu.

So skladbou DONĎA debutuje skupina Orchester Jeana Valjeana v spojení so slovenským hercom a Dominikiným partnerom Danielom Fischerom. Sympatický mladík sa priznal, že milé a zároveň vtipné vyznanie mu ležalo v šuflíku už dlhé roky. ,,DONĎU som napísal ešte počas štúdia na VŠMU pre moju vtedajšiu spolužiačku a kamarátku, nič netušiaci o nevyspytateľnosti osudu. Nikdy by mi nenapadlo, že po toľkých rokoch budeme nakoniec spolu,” napísal spevák a hudobník na sociálne siete tesne pred premiérou energického videoklipu.

Bez slov neostala ani hviezda nového hitu, ktorá na svojho priateľa na Instagrame vyzradila, že nebola jedinou múzou pre jeho umeleckú dušu. ,,Zložil veľa osudových piesní pre ženy, ktoré kedysi miloval a jednu pre kamarátku, z ktorej sa nakoniec jeho osudová žena skutočne stala,” uviedla úspešná herečka k vydarenej a chytľavej piesni plnej láskyplného žartu. Podľa všetkého sa bude niesť v podobnom duchu celý album skupiny OJV. Chalanom držíme palce!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube – Orchester Jeana Valjeana, Instagram/donda_kawa/daniel.fischer3, canva.com