Tak… V týchto dňoch sa začínajú potvrdzovať slová slovenských „hejterov“, ktorí ostro kritizovali našu tenisovú jednotku Dominiku za nekonečné predvádzanie sa vo výťahu pred zrkadlom. Zarytá „selfíčkarka“ totiž pravdepodobne stavila viac na prezentáciu samej seba, ako na dosahovanie výkonov na tenisovom kurte.

Po Dominikinom tohtoročnom neúspechu na grandslamovom turnaji na Wimbledone, kde vypadla v 3. kole, vyšla na výslnie doposiaľ menej známa tenistka Magdaléna Rybáriková. Rodáčka z Piešťan, ktorá momentálne valcuje slovenské tenisové rekordy vo štvorhre, si ihneď získala srdcia fanúšikov svojou famóznou hrou.

Bohužiaľ, Dominikin neúspech nenechal náš „prajný“ slovenský národ chladným a blondínku začal ostro kritizovať za jej neúspechy, pričom v komentároch padali na jej adresu dosť tvrdé slová. Ako to už býva, Slováci fandia, len keď sa darí a momentálne presedlali na sympatickú Magdalénu, ktorej úspechy zdieľajú aj na sociálnych sieťach.

Veríme, že Magdaléna to dotiahne na tohtoročnom Wimbledone čo najďalej a sláva jej nestúpne natoľko do hlavy, že svoj Instagram premení na galériu „našpúlených selfie“.

Domča to už trochu preháňala

„Maggie“ – nová hviezda slovenského tenisu

Veríme, že prvá a posledná „svojka“ o zrkadlo

Foto: Instagram