V poslednej sérii Let’s Dance si po boku herca Adama Bardyho zatancovala pôvabná profesionálka Dominika Rošková, ktorá sa so sympatickým vojakom dostala až do samotného finále. Talentovaná brunetka si vďaka účasti v markizáckej šou našla aj nového priateľa Adama Reháka

Nie je žiadnym tajomstvom, že si Dominika Rošková počas účinkovania v tanečnej relácii prešla neľahkým obdobím kvôli ukončeniu jej 5-ročného vzťahu. Nadaná Slovenka si už boliestky po rozchode vyliečila a dnes žiari po boku nového atraktívneho mladíka. Teraz prijala pozvanie do Telerána, kde porozprávala o svadobných tancoch novomanželov, ktoré zaľúbencov dokonca aj vyučuje.

Strieborná účastníčka Let’s dance pre portál markiza.sk taktiež prezradila, že má už jasnú predstavu aj o svojom veľkom dni . ,,Určite by som nechcela žiadny natrénovaný tanec. Ideálna by bola imropovizácia, celé to poňať ako novomanželský rituál a ako akt spojenia, tancovať v rytme lásky. Asi práve preto, že by to bol pravý opak môjho povolania,“ nechala sa počuť kučeravá dáma, ktorá by si nepochybne dokázala nacvičiť dychberúce tanečné číslo aj s amatérskym partnerom. Ako na to reagoval jej priateľ Adam Rehák, však neprezradila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram/dominika.roskova