Pôvodne sa chcela vydávať v máji, no kvôli pandémii Covid-19 presunula slávnostnú ceremóniu na zimné obdobie. Speváčka Dominika Stará si však nad neplánovanými okolnosťami hlavu neláme a život prijíma tak, ako beží. Fanúšikom sa ešte pred oficiálnym obradom predstavila v bielom, pripomínajúc pôvabnú rozprávkovú princeznú.

Bývalá finalistka televíznej šou SuperStar strávila niekoľko rokov za veľkou mlákou a po návrate domov sa dokonca potešila ponuke na hovorkyňu premiéra Igora Matoviča. Lukratívnu prácu vtedy slušne odmietla s odôvodnením, že si plánuje čoskoro založiť rodinu.

dominika stará

Krehká plavovláska dokazuje, že to s vydajom myslí naozaj vážne, keďže sobáš organizuje skôr, než mala spočiatku v úmysle. ,,Nemá význam čakať sedem mesiacov na niečo, o čom v podstate ani netušíte, či sa podarí uskutočniť. Už polroka som snívala o našej májovej svadbe a v priebehu jedného dňa som ju presunula o pár mesiacov skôr. Proste sme sa rozhodli, že je pre nás najdôležitejšie to, aby sme boli svoji pred Pánbožkom. Takže či už s oslavou alebo bez, za pár mesiacov budem vydatá Pani,” myslí si Dominika, ktorá musela novým podmienkam prispôsobiť i výber róby.

,,Toto mali byť oni! Jednoduché, snehobiele, saténové, letné. Ale keďže COVID mení plány, s pani majiteľkou prekrásneho svadobného salónu EvaMária sme vybrali iné, krajšie a hlavne vhodnejšie svadobné šaty na zimnú svadbu.” Budúca nevesta sa ukázala v šatách, aké síce v prvom výbere zvíťazili, avšak i toto rozhodnutie musela hudobníčka nedobrovoľne prehodnotiť. A hoci Domča tvrdí, že si neskôr vybrala atraktívnejší model, treba uznať, že v tomto prepychovom kúsku pôsobila ako hotová femme fatale!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Dstaraofficial | Foto: Instagram/Dstaraofficial/flowersphoto