Finálový večer Let’s Dance bol nabitý dojímavými momentmi, medzi ktoré nepochybne patrilo úprimné priznanie tanečnice Dominiky Rožkovej. Tá prezradila, že jej bol herec Adam Bardy veľkou oporou. 

Pôvabná kráska v jednej z dokrútok uviedla, že počas účinkovania v ostrosledovanej šou prechádzala neľahkým životným obdobím, pričom neskrývala ani slzy.

,,Bol mi úžasným kamarátom. Ja som ho učila tancovať a on mi bol v celom oporou… Pri ňom som si spomenula, že čo je v živote najkrajšie a podstatné,“ povedala Dominika na margo vojaka Adama Bardyho, ktorý v ťažkých časoch stál po jej boku. A hoci neskrývala emócie, o tom, čo sa v jej živote udialo, na obrazovkách TV Markíza pomlčala.

Nevydarená láska

Portál Nový Čas prišiel v marci s informáciou, že Rošková si prešla rozchodom. Talentovaná tanečnica mala od roku 2017 randiť s istým biznismenom Jaroslavom Packom.

,,S Jaroslavom Packom už pár nejaký čas netvorím. S najväčším vzájomným rešpektom sme sa vydali každý svojou cestou,“ cituje Dominiku spomínaný zdroj. Pochopiteľne, odlúčenie po 5-tich rokoch vzťahu zanechá na srdci rany, ktoré potrebujú čas. ,,Nie som ešte otvorená ničomu novému,“ dodala v úvode šou single Slovenka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, cas.sk | Foto: TV Markíza, Instagram/dominika.roskova