Sympatickú blondínku na Instagrame sleduje viac ako 260-tisíc followerov, ktorí sa zaujímajú o speváčkin život. Dominika Mirgová so svojimi fanúšikmi neustále komunikuje a najnovšie sa im pochválila radikálnou zmenou účesu. 

30-ročnej interpretke ide karta a v hudobnom svete vydáva jednu novú skladbu za druhou, pričom k nim nikdy nezabudne pridať ani zaujímavý videoklip. Dominika Mirgová aktuálne kvôli skladbe Check zatúžila po premene a na sociálnej sieti sa pochválila perfektným imidžom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodáčka z Trnavy podľahla obľúbenému vlasovému trendu a originálnym štýlom si nechala zapliecť dlhé copy. Celebritná mamička vďaka tomuto účesu omladla o pár rokov a z jej vzhľadu sú nadšení aj sledovatelia, ktorí nešetrili chválou na Instagrame.

,,Tie vlasy máš nádherne spravené. Klobúk dole pred rukami, ktoré to robili, strop,“ napísala Slovenka. ,,O môj bože, dokonalé,“ pridala sa ďalšia. ,,Nádherné vlasy, Dominika,“ napísala followerka, ktorá nešetrila chválou. Nuž, zdá sa, že Domča si týmito vrkôčikmi získala srdcia mnohých fanúšikov.

mirgova

mirgova

mirgova

Foto/Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial