Dominika Mirgová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účasti v speváckej šou Superstar. Na rozdiel od mnohých účinkujúcich jej kariéra odštartovala raketovou rýchlosťou, pričom zo začiatku spolupracovala so známym detským idolom Mirom Jarošom. Dnes je však na svojej „sólovej“ ceste omnoho spokojnejšia, čo sa v konečnom dôsledku podpísalo i na jej výzore.

Dominika sa netajila tým, že i ona si ako väčšina mamičiek po deviatich mesiacoch tehotenstva odniesla pár kíl naviac. Iróniou je, že slovenská interpretka neholduje sladkostiam, avšak kyslým uhorkám či slaným snackom jednoducho neodolá.

Zvýšené číslo na váhe tak priviedlo Dominiku k radikálnemu rozhodnutiu – ide sa chudnúť! Otázkou je najefektívnejšia voľba pre mamičku malého synčeka, ktorá popri výchove tvorí novú hudbu a pravidelne koncertuje. „Keby som nebola známa, asi by som zjedla celú chladničku. Milujem jedlo,“ Mirgová priznala s humorom.

Ja som už skúšala všetko. Krabičkovú diétu, detox, 90-dňovú diétu,“ speváčka uviedla bez zazlievania. Ako sa však zdá, snaha dostať sa opäť do formy nevyšla nadarmo, keďže najnovšie zábery sympatickej blondínky hovoria samé za seba. Domča sa očividne zbavila nadbytočných kíl a musíme uznať, že vyzerá naozaj skvelo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pre mňa je naj stravovací plán. Urobila mi ho kamarátka presne na moju váhu a výšku, jedlo si musím vážiť. Dodržiavala som to aj s maminou,“ na záver prezradila spôsob, akým sa jej podarilo zatočiť s kilami.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Dominika Mirgová