Dominika Mirgová je vzorná mamička, ktorá sa venuje svojej rodine a popritom stíha aj koncertovať. Ako sa však zdá, mladá speváčka začína vystrkovať rožteky a najnovšie pridala na svoj Instagram fotku, na ktorej je nahá!

Dominika Zvolenská Mirgová je známa tým, že rada experimentuje so svojimi vlasmi, a preto sa jej “prechodným bydliskom” stal kadernícky salón. Za svoj druhý domov si vybrala vlasové štúdio v Trnave, kde ju pripravujú na všetky koncerty či iné podujatia. Dominika v súčasnosti navštevuje tento salón tak často, že sa stala jeho novou tvárou! A práve pri tejto príležitosti vznikli fotografie, na ktorých zo seba zhodila oblečenie a pred objektívom zapózovala úplne nahá! Táto snímka má dokonca visieť vo výklade samotného štúdia. Povedzme si však úprimne, čo má nahota spoločné s vlasovým umením? Nuž, možno len mamička túži po zmene. Čo si o tom myslíte vy?

Fotografiu nahej Dominiky Mirgovej nájdete TU!

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.