O štýle Dominiky Mirgovej nepochybuje snáď nikto. Fotografie, ktoré pridáva na sociálne siete sú jasným dôkazom, že Domča to s oblečením naozaj vie a dokáže vykúzliť dokonalé kombinácie, ktoré sú inšpiráciou pre mnohé ženy. Čo je však miestami terčom kritiky, je postava mladej speváčky. Neprajným komentárom sa mnohokrát nevyhla ani ona. 

Niekedy je pred kamerami ako kráska s perfektnou postavou, inokedy zas ako príťažlivá žena s väčšími krivkami. Či už ste ju zahliadli v prvej alebo v druhej “fáze”, je jasné, že na kráse jej neubralo ani pár kíl navyše. Niektoré médiá ju však označovali za “tučnú” alebo “objemnejšiu”, no tomu je teraz koniec. Najnovšia fotografia, ktorú Dominika pridala na Instagram, ukazuje, že speváčka znova naberá “formu” a jej postava i oblečenie vyzerá dokonale. Jej zmenu si všimli aj fanúšičky: “Super si schudla,” píše jedna z obdivovateliek pod fotografiu. Čo si myslíte vy?

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.