Dominika Mirgová je mladá speváčka, ktorá rozdelila slovenský národ na dva tábory – na tých, ktorí ju zbožňujú a tých, ktorí kritizujú každý jej krok, či už ide o novú skladbu alebo fotku, na ktorej vidieť pár kíl navyše. Tentokrát však Dominika prekvapila aj svojich fanúšikov, ktorí ju poriadne skritizovali za najnovsiu zmenu vizáže.

Dominika Mirgová je multifunkčná žena. Okrem toho, že je skvelou manželkou, matkou malého synčeka Peťka, stíha aj spievať a koncertovať. Nie je ničím ojedinelým, že slovenský ľud je viac než závistlivý, preto sa na mladú mamičku valí jedna vlna kritiky za druhou. Po pôrode jej ostalo pár kilogramov navyše, čo niektorí nemôže prekusnúť, no hlavné je, že sa mamička vo svojej koži cíti dobre a je šťastná. Dominika je však tiež len obyčajná žena, ktorá dbá o svoj vzhľad a rozhodla sa pre radikálnu zmenu svojho účesu. Tradičnú blond farbu vymenila za trendy sivú, čím si pohnevala viacerých neprajníkov. Fanúšikovia však zmenu pochválili a odkazujú jej, aby si kritiku nevšímala. Krásna speváčka na hejterov kašle a robí maximum pre svoju “Armádu”. Momentálne prebieha jej koncertné turné po viacerých slovenských mestách. Čo na jej premenu hovoríte vy?

3

 

4 6

5

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.