Dominika Mirgová počas materskej dovolenky skutočne nezaháľa. Popri koncertnom turné, ktoré momentálne prebieha po slovenských mestách, pripravila pre svojich fanúšikov aj nový videoklip ku skladbe “Objím ma”, ktorý si ihneď vyslúžil množstvo pozitívnych ohlasov.

Dominika Mirgová je jedna z najobľúbenejších a najúspešnejších slovenských speváčok. V živote sa však nenudí, pretože väčšinu svojho času venuje manželovi Petrovi a ich spoločnému synčekovi Peťkovi. Počas materskej dovolenky však na hudbu vôbec nezanevrela, práve naopak. Mladá umelkyňa sa snaží skĺbiť svoj osobný život s tým profesionálnym a veľkú pozornosť venuje aj svojej fanúšikovskej “Armáde”. Speváčka pripravila pre svojich najvernejších koncertné turné a v týchto dňoch predstavila aj nový videoklip ku skladbe “Objím ma”. Na rozdiel od poslednej skladby “Hore”, nová pieseň si ihneď po zverejnení vyslúžila len tie najlepšie ohlasy. Dominika, len tak ďalej! :-)

Dominika Mirgová – Objím ma

Dominikina nová skladba mala exkluzívnu premiéru aj na Rádiu Expres, kde ju naživo odspievala ešte emotívnejšie. Máme zimomriavky. :-)

Foto/Video: YouTube.com