Dominika Mirgová je mladá slovenská speváčka, ktorá sa okrem hudobnej kariéry venuje aj výchove svojho malého synčeka. Peťko, ktorého má so slovenským futbalistom Petrom Zvolenským, oslávil v apríli oslávil svoje prvé narodeniny, no Dominika sa od pôrodu stále pasuje s kilami navyše, za čo sa na ňu neustále valí vlna kritiky. Dominika však všetkým neprajníkom a hejterom zanechala jasný odkaz!

Dominika Mirgová sa hudbe a spevu venovala aj po pôrode, len trochu pomenej. Predsa len, starostlivosť o syna jej zaberala takmer všetok čas a speváčka dala už pred tehotenstvom celému svetu jasne najavo, že rodina je pre ňu absolútnym životným základom. Teraz, keď už Peťko trochu vyrástol, sa Dominika naplno vrátila k svojej hudobnej kariére, vydala klip k novej piesni Dole a čaká ju aj koncertné turné. Negatívne komentáre na jej postavu sa valia z každej strany, no Dominika ich veľmi nerieši. V súčasnosti je šťastnou mamou, a to je pre ňu najdôležitejšie. Všetkým ľuďom, ktorí ju kritizujú, preto zanechala tvrdý a jasný odkaz: ,,Hejty už neriešim, v pesničkách som o nich povedala dosť. Posúvam sa ďalej na vlnu – ŽIŤ svoj vlastný život! Robiť to, čo ma baví pre seba, rodinu, fanúšikov.. Nikdy som si ani diskusie a zlé komentáre nečítala, takže ak venujete svoj drahocenný čas nejakému slohu, kde mi chcete naložiť, píšete si to sami pre seba, pre svoju spokojnosť. Toto všetko sa nedeje len mne, počúvam to denne zo všetkých strán a potom každému vysvetlujem nech ide sám za seba. Ja mám krásnu zdravú rodinu a nie je nič dôležitejšie v mojom živote,” vyznala sa dominika na sociálnej sieti.

1

Odkaz v plnom znení

2

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.