Sympatická mamina Dominika Mirgová (25) sa nikdy nehanbila za nejaké to kilo navyše, ktoré jej uštedrila matka príroda po pôrode synčeka. “Materské” kilogramy, ktoré boli ešte nedávno neodmysliteľnou súčasťou speváčkinej postavy, sú už dnes preč!

Za posledné týždne sa známa Superstaristka radikálne zmenila! Na svojom Instagrame  zverejnila Dominika fotografiu z natáčania nového videoklipu, na ktorej pózuje ako Indiánka. Z toho, ako na nej pôvabná speváčka vyzerá, vám s istotou spadne sánka. Pohľad na Dominikinu postavičku poteší nielen oko mužských fanúšikov, obdiv si istotne získa aj u ženského publika. S určitosťou môžme povedať, že Dominika, ktorá sa počas uplynulých týždňov s veľkým elánom venuje svojej vlastnej tanečnej škole, stratila zo svojej pôvodnej váhy aspoň sedem kilogramov.

Mirgovej fanúšikovia si túto zmenu okamžite všimli a na adresu svojej oľúbenej tanečnice vyjadrili samé pochvalné slová. Je jasné, že speváčka si tvrdou drinou v tanečnej škole  vytúženú váhu doslova vybojovala a dnes sa zmestí do oblečenia, ktoré je snáď aj o dve čísla menšie. No nevyzerá úžasne? :)

Dominika s novou postavičkou :)

Dominika s pôvodnou váhou

Zdroj: Instagram, Facebook/Nina Skalikova Photography

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.