Je tomu iba pár dní, čo slovenská hudobná hviezda Dominika Mirgová prežívala najskľučujúcejšie okamihy svojho života, nakoľko bol jej dvojročný synček hospitalizovaný v nemocnici na následky vírusového ochorenia. Mladá mamina i jej malý poklad sú však veľkí bojovníci a ako sa zdá, všetko zlé spolu s prehľadom prekonali. Dominika sa tak iba pred malým momentom s fanúšikmi podelila o zaujímavú snímku, na ktorej je z nej absolútne iná žena!

Kto to dievča vôbec je? Vlasová chameleónka Dominika Mirgová vyskúšala ohľadom svojej koruny krásy snáď všetko. Ako sa prednedávnom priznala, pri zaujímavých kreáciách rada využíva aj vlasové príčesky, s ktorými mnohokrát pôsobí ako úplne iná žena. Sympatická speváčka, ktorá sa momentálne chystá na svoje vystúpenie, prekvapila všetkých fanúšikov na Instagrame nezvyčajnou fotografiou. Pýši sa na nej novým letným zostrihom, no musíme sa priznať, že pod ofinou by sme speváčku spoznali skutočne len ťažko. Žeby ďalšia parochňa alebo si Domča skutočne sadla pod nožničky? :)

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)