Fanúšikovia speváčky Dominika Mirgovej prežívajú v týchto dňoch predčasné Vianoce. Talentovaná kráska totiž minulý týždeň spustila predpredaj svojho v poradí piateho albumu NOAČO, na ktorom sa nachádza i jej horúca novinka Ja. Tá má už vonku aj vizuál, nesúci sa v poriadne se*y atmosfére!

Dominika Mirgová ide ako píla. Po spolupráci s DJ Maireem s názvom PLD, ktorou symbolicky uzavreli leto, a skladbe Milly vydáva ďalšiu chytľavú vecičku, stručne pomenovanú JA. Kým minulý týždeň plavovláska ešte len začala riešiť, ako by k nej mohol vyzerať videoklip, dnes je už na svete a je naozaj hot!

,,Toto bola moja najrýchlejšia výroba klipu… teda celé to mal na starosti @adiss_og , ktorý zorganizoval štáb, zrežíroval, postrihal, dokonca aj kameru párkrát podržal a ešte je to k tomu aj jeho beat. Good job, Dee, ĎAKUJEM, že stojíš pri mne,“ obdivovaná Trnavčanka napísala ku svojej novinke. Okrem nej samotnej si v nej ale zahral i poriadne pohľadný fešák, ktorému prischla vďačná úloha – ležať spútaný v posteli a sem tam si s krásnou Dominikou vymeniť horúce pohľady.

,,Užívajte si skladbu JA! Nie je až tak úplne z môjho života, no pevne verím, že sa v nej dámy niektorá nájdete a pomôže vám v živote sa pozerať na veci inak…,“ odkázala fanúšičkam populárna speváčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, YouTube