Dominika Mirgová pred uvedením videoklipu k jej letnému hitu DNES prišla s odhalením ohľadom upravených pŕs. Ako už u známych tvárí býva zvykom, okamžite sa meno obľúbenej speváčky objavilo vo všetkých novinách. Neprajníci či aj fanúšikovia interpretky z Trnavy v rôznych komentároch vyjadrili svoj postoj a názor k estetickým zásahom do ženského tela, ku ktorým sa tentokrát vyjadrila i samotná kráska.

Ešte predtým, než sa na YouTube objavil letný song DNES, ktorý sa dlhodobo držal v trendoch, Dominika Mirgová prišla s priznaním, že si nechala zväčšiť prsia. ,,Chcem, nech to máte pravdivo odo mňa, kým čoskoro Slovensko pohltia médiá a bulvárne články, ktoré by možno nemuseli byť pravdivé. Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie,” napísala vtedy na svoj Instagram príťažlivá blondínka.

Dominika Mirgová

Napriek tomu, že pre svoj dobrý pocit obľúbená speváčka podstúpila zákrok, veľmi dobre si uvedomuje, že krása ženy nevychádza len z jej výzoru. ,,Každá je niečim iným výnimočná. Proste žena môže byť pekná zvonka, ale mala by byť pekná aj zvnútra. Vtedy je najviac príťažlivá, aspoň podľa mňa,” povedala Trnavčanka v rozhovore s portálom odzadu.startitup.sk.

Hoci ženy úpravu svojho tela podstupujú väčšinou pod zámienkou zvýšenia vlastného sebavedomia, podľa známej SuperStaristky sa často chcú zapáčiť aj mužom. ,,Už to nie je podľa mňa tak, že stačí, že má žena dobré prsia alebo dobrý zadok. Táto doba je už trošku iná. Chlapi sa zmenili a ženy tiež. Povedala by som, že zadok a prsia, ale niektorí si potrpia aj na plnších perách, upravenom nose atď. Hovorím, muži sú zvláštni,” vysvetlila Dominika.

Už je to raz tak. Ženy to veru jednoduché nemajú. Avšak podobne ako úspešná kráska by s chalanmi určite nemenila vačšina dám. ,,Môžem byť mama a priniesť na svet život. To je jedna z vecí, ktorá ma asi najviac fascinuje. Síce to muži majú v živote jednoduchšie, neviem, či by som chcela byť mužom,” povedala v závere rozhovoru.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: odzadu.startitup.sk | Foto: Instagram/domikamirgovaofficial