Speváčka a šťastná mamina malého Peťka, Dominika Mirgová, nezaneviera popri materskej dovolenke ani na svoju hudobnú kariéru. Len pred pár mesiacmi pokrstila svoj nový album ,,Armáda”, ktorým si získala mnoho nových fanúšikov. Taktiež rozbehla vlastnú kolekciu oblečenia a doplnkov s rovnomenným názvom. Čo má speváčka pripravené pre fanúšikov teraz?

Dominika Mirgová čelila po pôrode syna veľkej vlne kritiky kvôli zopár nadbytočným kilogramom, ktoré jej ostali z tehotenstva. Veľkú hlavu si však z toho nerobí, veď niečo obdobné zažila aj pri skladbe ,,Hore”, kde vsadila na extravagantný výzor aj videoklip. Tentokrát však prichádza so skladbou ,,Dole”, ktorou chce všetkým odkázať, že aj keď ste na dne, nemáte prestať bojovať, treba ísť za svojím snom a neprestávať veriť. Na skladbe jej sekundoval Elpe a vo videoklipe sa obajila aj tanečná skupina VIP Crew či Old School Brothers. Dominika vsadila na jednoduchý klip, odlišnú produkciu a my sme zvedavé, aký ohlas od vás získa práve táto skladba.

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.