Dominika Mirgová ,,dala košom” spevákovi a skladateľovi Mirovi Jarošovi! Cesty dvoch ex-superstáristov sa spojili práve vďaka hudbe, keďže Miro robil Dominike producenta štyri roky. Napriek tomu, že dvojica mala uzavretú zmluvu na niekoľko ďalších albumov, Dominika sa rozhodla vydať inou cestou a spoluprácu s Mirom definitívne ukončila. 

Hudobná spolupráca Dominiky Mirgovej (25) a Mira Jaroša (39) je dnes už minulosťou. Dôvodom má byť Dominike rozhodnutie vydať sa vlastnou cestou a robiť hudbu inak. Obaja vylúčili akékoľvek nezhody a navzájom si prajú len to najlepšie: ,,Každý interpret rastie a Dominike sa čím ďalej tým menej páčili moje nápady a chcela sa autorsky viac prejaviť. Lákalo ju robiť veci inak, viac po svojom. Ja som zasa cítil, že hudba, ktorú chce robiť ona, mne nie je blízka a nerozumiem jej, a tak sme sa dohodli, že to zabalíme. Som zvedavý, kam ju to zavedie, ja verím, že za tie 4 roky sa toho veľa naučila a držím jej palce,” vyjadril sa v rozhovore pre Topky.sk Jaroš.

Úspešná blondínka potvrdila Mirove slová a dodala, že plánuje spoluprácu s rodinou: ,,Teraz pri pesničke ,,Máme sny” mi nejako došlo, že už nepotrebujem pomoc. Že by som to možno chcela robiť inak. A Miro mi sám povedal, aby som skúsila. Nebolo to nič také, že rozchádzame sa, lebo si nerozumieme. Bolo to spontánne a prišlo to samé od seba. On má toho tiež veľa, rešpektujem ho, už na mňa občas ani nemal čas. A ja som hlavne chcela mať tím, ktorý by sa skladal z mojej rodiny. Keď ich môžem zapojiť a chcú to, prečo to neurobiť. S Mirom sme zostali kamaráti a všetko je tak, ako má byť.”

Dominika zverila svoju tvorbu Mirovmu vydavateľstvu pred štyrmi rokmi, počas ktorých vyšli dva úspešné albumy s názvom ,,Nová” a ,,Armáda”. Ex-superstáristi vydali aj niekoľko spoločných pesničiek, ako napríklad Chrobáčikovia, Na pokraji síl či Vypeckuj rádio. Miro však speváčkino rozhodnutie rešpektuje a naďalej sa bude venovať pesničkám pre deti: ,,Napriek tomu, že Dominika mala s mojím vydavateľstvom podpísanú zmluvu na ďalšie 3 albumy, sme sa dohodli, že ja ju z tej zmluvy uvoľním, a tým pádom získa vlastnú slobodu a bude môcť robiť pesničky presne tak, ako ich cíti. A ja sa budem viac venovať svojmu detskému projektu, ktorý sa mi za posledné roky rozbehol.”

Miro Jaroš a Dominika Mirgová – Vypeckuj rádio

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)