Dominika Mirgová, obľúbená speváčka mnohých teenagerov, nemá skutočne núdzu o fanúšikov. Tentokrát pre nich vymyslela zaujímavý projekt, v ktorom dala možnosť mladým spevákom, aby ukázali svoj talent priamo v nahrávacom štúdiu!

Ako sa zdá, Dominika Mirgová nezabúda, že k rozbehnutiu svojej vlastnej kariéry potrebovala kedysi sama pomoc a práve dnes publikovala video s nádejnými spevákmi, ktorým dala možnosť naspievať jej skladbu v jedinečnom projekte. Ako uvádza na svojej fanpage na Facebooku: ,,S týmito talentovanými ľuďmi som strávila jeden úžasný deň… Veľa vecí sme si povedali, snáď som ich aj čo to naučila a hlavne otvorila trošku dvere do nášho sveta. Vyskúšali si profesionálne nahrávanie v profi štúdiu Randal Factory s mojim tímom a ako čerešnička vzniklo toto krásne video “videoklip”. Sama za seba musím povedať, že mi bolo s nimi super a som rada, že som ich spoznala a mala tú česť “koučovat” možno budúce slovenské hviezdy – hovorím vám, ️každý jeden z nich je veľmi talentovaný, niečim výnimočný s darom v hrdle. Každý si vybral svoj obľúbený song z mojej tvorby a tak vznikol tento mix,” hovorí speváčka. A nám sa to naozaj páči! :)

Video/ Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)