Zober ma tam či Ja sa cítim dobre – to sú letné duety obľúbenej Dominiky Mirgovej, ktoré dokážu rozprúdiť každú párty, pričom prvý naspievala s vlastným tatkom a druhý so spevákom a moderátorom Šortym. K nim najnovšie pribudla horúca novinka Dnes, opäť zaváňajúca tou pravou a nefalšovanou letnou atmosférou!

Slnečné lúče, voda, dobrá hudba, priatelia, drinky a tancovanie do skorých ranných hodín. Presne tak majú vyzerať vydarené párty, ktoré nepochybne patria ku každému dokonalému letu. Jednu takú si užila aj speváčka Dominika Mirgová pri natáčaní videoklipu k svojej novinke Dnes z pripravovaného albumu.

Dominika Mirgová

Okrem atraktívnej blondínky, stelesňujúcej na záberoch doslova bohyňu, na letnom hite pracovali aj ďalší známi interpreti – spevák Mišo Biely, raper Čis T a o produkciu sa postaral ADiss. Chalani sa, samozrejme, objavili i v spomínanom videu, ktorého tvorba pripravila Domču o nemalý kus nervov.

Dominika Mirgova

,,Toľko nervov, stresov a času ma stála výroba tohto klipu, že som mala pocit, akoby som “mesiac rodila”. Dostala som sa, žiaľ, aj do situácie, kedy som točenie musela zachraňovať a ostala som na to sama. V živote občas prídu aj takéto situácie, kedy si asi človek má uvedomiť niektoré veci, a ja som vďačná aj za všetky prekážky, ktoré síce občas s “prehrotenými” emóciami dokážem zvládnuť. ĎAKUJEM všetkým, ktorí sa akokoľvek podielali na výrobe klipu alebo pesničky,” zanechala na svojom Instagrame príťažlivá plavovláska, ktorá to v spoločnosti kamarátov roztočila v ružových plavkách.

,,Je to pár hodín vonku a mne ide vybuchnúť telefón, ste TOP,” napísala nadšená Dominika, čo značí, že sa jej nová spolupráca rozhodne podarila!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dominikamirgovaofficial