Speváčka Dominika Mirgová momentálne prežíva šťastie ako z najkrajšieho sna. Kým v kariérnej oblasti posúva latku stále vyššie, v súkromnom živote si tiež vychutnáva harmonickú idylku. Plavovláska je už štyri roky šťastne vydatá a krásne výročie svadby si nezabudla pripomenúť aj na sociálnej sieti.

22. augusta 2015 bývalá superstaristka sľúbila celoživotnú vernosť partnerovi Petrovi Zvolenskému, s ktorým vychováva rozkošného syna Peťka. Od tých čias sa atraktívnej mamičke veľmi úspešne darí skĺbiť rodinný život s pracovným, za čo do veľkej miery vďačí aj drahej polovičke.

Dominika Mirgová rodina

Keby blondínka nepociťovala obrovskú oporu najmä doma u manžela, zrejme by jej hudobná tvorba takým rapídnym tempom nenapredovala. Domča si je toho patrične vedomá, čo dokázala aj prostredníctvom romantického vyznania pri príležitosti štvrtého výročia sobáša s mladým fešákom.

,,ĎAKUJEM mu, že so mnou dáva tento rozlietaný umelecký život, že stojí pri mne, a vie, že to nie je úplne ľahké, žiť v tomto mojom svete! Vždy pri mne stál, či som bola chorá, strapatá, pribratá, odporná, nevyspatá, proste miluje ma takú, aká som. Je SKVELÝ otec! Som šťastná, že ťa mám,“ zneli slová plné lásky, ktoré mnohých fanúšikov úprimne dojali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgová manžel

Dominika Mirgová Instagram

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial