Pôvabná speváčka je už šesť rokov hrdou mamou a materstvo si užíva plnými dúškami. Teraz však Dominika prekvapila svojich sledovateľov, keď na Instagrame uverejnila video, na ktorom ukazuje rozkošné vecičky pre malé bábätko. Žeby k malému Peťkovi čoskoro pribudol súrodenec?

Charizmatická blondínka má silnú fanúšikovskú základňu – s ňou sa na sociálnych sieťach delí o zaujímavé fotografie z pracovného, ale i súkromného života. Domča žije so svojím manželom v harmonickom vzťahu, ktorý im spríjemňuje aj ich roztomilý 6-ročný synček Petrík.

mirgova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirgová najvnovšie na Instagrame uverejnila video, na ktorom ukazuje rozkošné vecičky pre malé detičky. ,,Domov mi prišiel ďalší balíček a určite sa čudujete, prečo výbava pre bábätká. Nie, nie som tehotná, ale naši známi majú bábätká, ktorí budú v blízkej dobe oslavovať, a keď som sa rozhodovala, že čo, tak som objavila na tejto stránke krásne veci pre decká,” vysvetľuje obľúbená umelkyňa, ktorá sa teda na materskú dovolenku v najbližšej dobe určite nechystá.

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial