Dominika Mirgová nie je v našom šoubiznise žiadnym nováčikom a v poslednom období sa jej darí poriadne vytŕčať z davu. Plavovláska si tvorbu spestruje originálnymi spoluprácami s obľúbenými interpretmi, ktorých nedávno doplnila mladá speváčka Ronie. Kočkám sa pomocou láskyplného klipu plného nežných scénok podarilo dokonale vyjadriť liečivé účinky hudby na ľudskú dušu.

O tom, že má Domča temperament a živelnú energiu v krvi, niet pochýb. Šťastná mamina sa totiž nestráni okoreňovania klipov vášnivými vsuvkami, ktoré rytmickým tónom neraz dodávajú tú správnu šťavu.

dominika mirgová

Po boku nadanej Veroniky Adamičkovej, ktorej kariéru taktiež odštartovala talentová súťaž, sa blondínka očividne cítila ako ryba vo vode. Obidve krásky sa nechali voľne unášať prúdom vzájomného puta, a to za pomoci meditačných hudobných tónov dokáže divy.

dominika mirgová ronie

Nová skladba s názvom Stále vyjadruje obrovskú silu účinkov počúvania milovaných piesní a zároveň odzrkadľuje blízke medziľudské väzby. Pieseň vás v príjemnom duchu nenápadne prenesie do pokojnej atmosféry, kde pre každodenné starosti nie je miesto. Dominika a Ronie si len pár hodín po vypustení novinky vyslúžili tisíce zhliadnutí a pozitívnych ohlasov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgová a Ronie – Stále

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/dominikamirgovaofficial