Z herečky Dominiky Kavaschovej sa v máji minulého roku stala mamička rozkošnej dcérky Maiušky. Dievčatko robí svojim rodičom radosť každý deň, no dokáže ich aj poriadne vytrápiť. Známa kráska teraz otvorene prehovorila o tlaku, ktorý aktuálne prežíva. 

Obľúbená umelkyňa aj s rodinkou vyrazili za zaslúžených relaxom k moru. Dominika Kavaschová oddych v dovolenkovej destinácii už potrebovala ako soľ. ,,Nie som teraz veľmi aktívna, lebo vlastne jediné, čo som tieto posledné dni riešila, bolo uspávanie. Ako inak, však? Učím Maiu zaspávať samú v postieľke,“ prihovorila sa ženám, ktoré si prešli podobnými neľahkými chvíľami – tie označila za masaker.

dominika kavaschova

,,Neznášam ten pocit, keď plače a rukami sa ku mne naťahuje a opakuje prosebne mama, mama a ja sa cítim zle, že jej ubližujem. Neznášam tie výčitky. Poviem vám, podarilo sa. Niekoľkokrát som zlyhala, ale potom som si povedala dosť! A nepoľavila som,“ otvorila sa snúbenica herca a hudobníka Daniela Fischera.

kavaschova

,,Zaspáva už len v postieľke. Trvá to niekedy 15 minút, niekedy hodinu a pol, ale nepoľavím! Všetky barikády v spálni z manželskej som odstránila a ono sa to podarilo. Mám pocit, že som o 20 rokov staršia,“ priznáva bez okolkov populárna mamička. Dominika sa zároveň snaží svoje milované dievčatko odnaučiť od nočného kojenia, v čom zatiaľ taká úspešná ako pri uspávaní nie je.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Moje dieťa má zo mňa cumeľ a budí sa každú hodinu a pol hodinu chce sať. Každú noc som zatiaľ zlyhala a neuniesla to nariekanie,“ zdôverila sa na Instagrame Donďa.

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa