Dominiku Kavaschovú ľudia vnímajú ako talentovanú a mimoriadne sympatickú a vtipnú krásku, ktorú dokonca tento rok ocenili soškou OTO (osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii herečka. V rovnako vtipnom a milom duchu sa nesie aj instagramový profil známej východniarky – najnovšie však ukázala svoje drsnejšie ja, keď sa obula do slovenských pseudocelebrít.

Predstaviteľka bláznivej Sisy v seriáli Oteckovia srší humorom a pozitívnou energiou i v súkromnom živote. Aj na ňu ale z času na čas doľahne slabá chvíľka, kedy má chuť svetu vykričať, čo ju ťaží na srdci. Tentokrát si to odniesli osoby, ktoré majú vo virtuálnom svete obrovský vplyv, no využívajú ho v inak, ako by bolo podľa Dominiky Kavaschovej vhodné.

dominika kavaschová

„Nepochopím niektoré naše ‚celebrity‘, ktoré majú 500 000 sledovateľov a jediné, čo dávajú do svojej storky, sú nové kabelky, kozmetika, topánky, vysávače, namiesto jediného podporného slova a inšpirácie k ľudskosti, trpezlivosti  a láske,“ prostoreká herečka sa pustila do osôb, ktorých profily sú zahltené reklamnými príspevkami či nezmyselnými zábermi zo súkromia.

„Neodporučia jediný dokument alebo knihu. Samá matéria a nič k súčasnej ekológii a stave našej planéty. Nedajú jedinú foto v rúšku alebo ako podporujú svoju imunitu. Majú taký veľký vplyv na našu mládež a riešia neaktuálne a nedôležité témy,“ v otvorenom náklade pokračovala Dominika, ktorá však radšej taktne nikoho nemenovala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, tvmarkizaofficial