Herečka Dominika Kavaschová prostredníctvom sociálnych sietí často svojím humorom prinesie fanúšikom slnko do pochmúrnych dní. Avšak obľúbená kráska sa teraz otvorila a priznala, že sa aktuálne o útržky zo súkromia nemá chuť deliť.

Talentovaná brunetka je mamičkou ročnej dcérky Maiušky, ktorá teraz dáva mamičke poriadne zabrať. ,,Naše posledné dni nie sú zaujímavé pre verejnosť, preto som na Instagrame málo. Dieťa je sopľavé a idú mu zuby. Ja vyzerám hrozne a cítim sa ešte horšie,“ vysvetľuje Donďa.

,,Nasilu nebudem pridávať nič, lebo tu nie som, aby som vás nasilu zaujala,“ uviedla populárna speváčka. Tá zároveň povedala, že sa utieka ku knihám spisovateľa Ivana Štúra. Kavaschová však zároveň neskrýva vďaku za bežnú rutinu, nakoľko sa zamýšľa nad rodinami z východnej krajiny, odkiaľ ľudia utekajú pred vojnou.

dominika kavaschova

,,Včera som stretla veľmi veľa Ukrajincov. Matky s deťmi, ktoré by sa rady zoznámili, ale sú neisté v jazyku a v tom, ako ich vnímame,“ opisuje svoje pocity nadaná speváčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Premýšľam nad tým, ako tým ľuďom je, kde bývajú… dnes na priváte? Alebo kde? Neviem si predstaviť, čo musia zažívať. Byť v cudzom meste, kde nikomu nerozumejú, hľadajú si prácu, priateľov a cítia sa stratení,“ dodala empaticky seriálová hviezda.

dominika kavaschova

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa