Herečka Dominika Kavaschová patrí medzi najobľúbenejšie slovenské hviezdy, čoho dôkazom je i tohtoročné víťazstvo v diváckej ankete OTO. Hnedovláska zjavne prežíva najvydarenejšie obdobia života, keďže sa po prevzatí vzácnej sošky pustila s partnerom do budovania rodinky – seriálová potvorka Sisa z Oteckov konečne fanúšikov potešila snímkou s rastúcim bruškom!

Herecké duo Dominika Kavaschová a Daniel Fischer spolu vytvorili harmonický párik, tešiaci sa na nastávajúce rodičovské povinnosti. Známa markizácka kráska totiž onedlho privedie na svet prvého potomka a toto sladké tajomstvo už jednoducho neskryje.

dominika kavaschová

Domča sa aktuálne nachádza vo fáze požehnaného stavu, kedy prebiehajúce telesné zmeny ihneď udrú do očí. Herečke sa pod šatami rysuje roztomilé bruško, jasne naznačujúce, že už o pár mesiacov zaznie v pôrodnici plač práve jej dieťatka.

Budúca mamina stihla ešte pred pôrodom vydať spoločne s kamarátkou Andreou Bučko nový album, prezentujúci tradičnú hudobnú tvorbu dua Morena. Po veľkej kariérnej novinke sa podelila o zákulisný záber z profesionálneho fotenia, kde úplne po prvýkrát verejne predviedla tehotenské krivky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Kavaschová bruško

Zdroj|Foto: Instagram/Donda_kawa