Diváci seriálu Oteckovia sa minulý týždeň rozlúčili s mimoriadne obľúbenou postavou menom Sisa. Nakoľko jej predstaviteľka Dominika Kavaschová čaká dieťatko, scenáristi museli nateraz temperamentnú mamičku z deja vyškrtnúť. Energická východniarka však svojich fanúšikov zabáva i naďalej, i keď už iba na Instagrame.

Dominika priaznivcom niekoľkokrát prízvukovala, aby za odchodom Sisy nesmútili, pretože sa im bude snažiť spríjemňovať chvíle prostredníctvom sociálnej siete. Svoje slovo zatiaľ poslušne dodržiava a denne produkuje rôzne vtipné videá. V jednom z nich sa zamerala na pribúdajúce kilečká, ktoré sa na ňu nalepili počas tehotenstva.

,,Mi píšete, či som si všimla, že som pribrala nejako veľa počas tehotenstva. Takto ja myslím, že vôbec, ja sa akože úplne držím vo forme. Ja keď takto sedím na gauči, tak si aj pocvičím, hej sem tam,“ budúca mamička ironicky reagovala na poznámky fanúšikov ohľadom jej váhy. Aby však svojmu príspevku pridala ešte väčšie grády, použila filter, ktorý ju zmenil na nepoznanie. Zaručujeme vám, že pri videu obľúbenej herečky smiech neudržíte!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa