Dominika Kavaschová sa v novembri rozlúčila so štábom seriálu Oteckovia, aby sa mohla naplno venovať príprave na príchod bábätka. A hoci voľného času má naozaj dosť, rozhodne sa neradí k Slovákom, meniacim lockdown na Slovensku za vylihovanie pri mori.

Aj Dominika rovnako ako väčšina Slovákov už rok “nevytrčila päty z domu”, nakoľko pre zúriaci Covid-19 je situácia vo svete viac než kritická. Aktuálne opatrenia jej nedovoľujú byť ani s rodinou, ktorá sa nachádza na východe, a tak budúca mamička musí s blízkymi zdieľať svoje tehotenské radosti a starosti iba na diaľku.

Pohľad na fotografie na sociálnych sieťach, na ktorých známi či neznámi Slováci posielajú úsmevy zo slnkom zaliatých pláži, zrejme Dominiku podnietil k zamysleniu. ,,Akože, všetci na dovolenkách a potom sa čudujeme, jaké mutácie sa tu “zrazu” z ničoho nič objavia. Akože keby ten rok… jeden jediný rok sa nemohli pre zmenu vycikať do jazera a nie do mora,” skonštatovala predstaviteľka seriálovej Sisy, ktorá to s vtipom sebe vlastným pekne vystihla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, wallpapercave.com