Pôrod herečky Dominiky Kavaschovej je už doslova na spadnutie. Do dcérkinho vypýtania sa na svet si vtipná budúca mamička kráti čas natáčaním videí s kolegyňou a kamarátkou Natáliou Puklušovou. V zatiaľ poslednom vydaní ich instagramovej šou Tepšoviny si baby pokecali aj o Dominikinom blížiacom sa veľkom dni.

Mnohé dámy, ktoré počas pandémie trávia väčšinu času doma, sú na tom rovnako ako známa východniarka. Mastné vlasy či nevytrhané obočie sa stali bežnou súčasťou našich životov, o čom Dominika nemá najmenší problém hovoriť. Kamoška Natália ju však počas vysielania Tepšovín podpichla, že počas pôrodu musí byť pekná.

,,No jasné, však ja chcem takú fotku, jak mala Jasmina. Takú vieš peknú, po pôrode hneď takú šumnú,” prezradila tehotná herečka, ktorá kamarátku na druhej strane linky poriadne rozosmiala. ,,Hej, tote ženy, jak vytlačia tote dzeci, vypľujú zo sebe, a takoj nagebrené mejkapy rovno v pôrodnici fotky chcú,” s vtipom skonštatovala Peťuška zo seriálu Oteckovia.

,,Nezabudni si narúžovať pery! A budeš vysielať online, keď budeš rodiť, Dominika?” opýtala sa Naty. ,,Samozrejme, jak inak, a ty do toho budzeš robic cisársky rez z vajca, dobre?” s vážnou tvárou reagovala držiteľka sošky OTO, načo sa baby so smiechom dohodli, že Domča musí rodiť vo štvrtok počas Tepšovín. Celú ich mimoriadne zábavnú konverzáciu si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tepsoviny, jasmina_alagic, donda_kawa