Dominika Kavaschová si srdcia Slovákov získala najmä ako postava vtipnej a pojašenej mamičky, speváčky a asistentky Alexa Beckera v jednej osobe. Obľúbená Sisa však musela seriál Oteckovia opustiť, nakoľko sa herečka pobrala na materskú dovolenku. Počas nej kráska zabáva fanúšikov aspoň na Instagrame, kde si najnovšie zgustla na príspevkoch se*y kočiek.

Čerstvá mamička patrí nepochybne k najkrajším členkám slovenského šoubiznisu, ktorá však na rozdiel od mnohých mladých dám razí prirodzenosť. ,,Vyrovnané vlasy prirobené, čierne alebo blonďavé, obočia hrubé, umelé, vytetované, alebo neviem či aj trvalu si na tom robíte. Mihalnice dobre, že ofinu im nerobia. Pisky napichané, nemá ani 25. Ta načo? Tu vyťahané, tu kontúry,” Dominika sa pred časom zamyslela nad výzorom súčasných dievčat, ktoré podľa nej vyzerajú všetky rovnako.

kavaschova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem vylepšeného zovňajšku viacero slečien či žien obľubuje aj istý typ príspevku, ktorý má v očiach ich sledovateľov vyvolať dojem, že sú neodolateľné. Domču ale vedia takéto pózy poriadne rozosmiať.

,,Keď vidím takéto storky, jak baby dávajú, takzvané nenápadko se*y, mám záchvaty smiechu…,” talentovaná herečka priznala v krátkom videu, kde sa rovnakú pózu snažila napodobniť. Avšak sebakriticky a s humorom jej vlastným skonštatovala, že to vlastne robiť ani nevie.

Dominika kavaschova

Celý Dominikin príspevok si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa