Herečka Dominika Kavaschová si aktuálne užíva materskú dovolenku s ročnou dcérkou Maiuškou, avšak pomaly sa vracia aj do pracovného kolotoča. Obľúbená brunetka si teraz na sociálnych sieťach vyliala srdce a povedala, čo si myslí o televíznych staniciach. 

Známa mamička nepatrí medzi ľudí, ktorí vysedávajú pred televízorom a zaradom prepínajú televízne programy. Teraz spravila výnimku a nedokázala sa nepodeliť o svoje dojmy.

dominika kavaschova

,,Kukám telku zas po 100 rokoch. Niektoré relácie a seriály sú ozaj jak robené sto rokov dozadu,“ pohoršuje sa nad ponukou pre divákov Donďa, ktorá si zahrala v mnohých slovenských seriáloch, ako Panelák, Oteckovia či Chlapi neplačú.

kavaschova oteckovia

,,Však sa dajú už aj dobré veci točiť! Takisto je možné púšťať aj kvalitné kapely v našich rádiách. Fakt by ma zaujímalo, kto o tom tam rozhoduje, lebo to je strašne bez nápadu, bez emócie, bez energie. Slabé demo verzie a zlé texty,“ napísala na sociálnu sieť svoj názor Kavaschová, ktorá si myslí, že je čas posunúť sa vpred.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Telky a rádiá sa prispôsobujú divákovi a poslucháčovi namiesto toho, aby ho umelecky posúvali vpred. Chce to zmenu!“ vyjadrila sa Dominika otvorene.

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa/oteckovia.markiza