Herečka Dominika Kavaschová je na populárnej sociálnej sieti veľmi aktívna. Jej profil však nezahŕňa iba pekné chvíle, ale aj strasti rodičovstva či názory na politickú scénu. Kvôli svojim slovám sa najnovšie stala terčom kritiky. 

Obľúbená brunetka na Instagrame zdieľala niekoľko vyjadrení poslancov ku kauze hlasovania za väzobné stíhanie predsedu Smeru Róberta Fica. Netrvalo dlho a jej sledovatelia sa ozvali. Podľa všetkého publikum talentovanej speváčky nezaujímal jej postoj – ľudia jej vytkli, že ťahá politiku na sociálne siete.

dominika kavaschova

,,Prosím, mudrlanti, ktorí mi idú písať správy, aby som nemiešala kultúru s politikou, buď ma zablokujte alebo nepíšte. Nezaujíma ma to,“ odkazuje ostro Donďa kritikom, ktorým jej príspevky nie sú po chuti. Pri tejto téme sa však Kavaschová zastavila a nahlas vyjadrila pohoršenie nad istými populárnymi osobnosťami.

,,Sledujem, že mnohé známe tváre asi dostávajú správy, aby vyjadrili svoj názor na nejaké zásadné veci, ktoré sa dejú u nás alebo vo svete. Vidím, že títo ľudia z toho krásne vedia vykľučkovať, aby nestratili niekoho sympatie, nebodaj nestratili sledovateľov,“ pohoršuje sa nad internetovými hviezdami Dominika.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Príde mi to strašne sebecké, pretože, keď má človek vplyv a sledujú ho ľudia, hlavne mládež, tak sa netvárme, že sa nič nedeje. Budeme si šuškať doma, čo si o čom myslíme?“ pýta sa otvorene známa brunetka, ktorá možno svojimi slovami pár celebritám prehovorí do duše. Celé jej vyjadrenie k influencerom nájdete vo videu nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa, streamable.com