Herečka Dominika Kavachová sa najnovšie na Instagrame podelila o skúsenosti, ktoré zažila počas bežnej návštevy pošty. Podľa jej slov sa na toto miesto nevráti aspoň do dôchodku. A dôvod?

Pôvabná mamička svoj video príhovor začala opisovaním dlhých rád a systému, ktorý na pošte vládne. Ďalej apelovala aj na nevľúdnosť ľudí. Avšak to nebolo najhoršie, čo sa udialo.

dominika kavaschova

,,Stála som a išiel okolo mňa chlap, ktorý do mňa totálne sotil, že stojím ako trúbka. Nerozumiem tomu, lebo som mu nezavadzala. Netuším, čo musí mať takýto v hlave, že vôbec sotí do človeka, nie to ešte do ženy,“ uvádza pobúrená populárna bruneta.

,,Neviem si ani len predstaviť, žeby toto urobil môj Danko nejakej žene, alebo môj otec, alebo, chvalabohu, ktokoľvek z tých chlapov, ktorých poznám, a s ktorými sa stretávam a kamoším,“ necháva sa počuť na sociálnych sieťach Donďa. ,,Som šťastná, že sú v mojom okolí takíto muži, a nie takéto tupelá, ktoré som mala možnosť stretnúť. Takže ho srdečne pozdravujem,“ dodáva ku chlapíkovi, ktorý ju napadol.

kavaschova

Kým nadaná umelkyňa čakala na odoslanie balíku, vypočula si aj niekoľko hádok ľudí s SBS-károm. ,,On si robí len svoju prácu… Je mi strašne ľúto týchto ľudí, lebo oni za to nemôžu, aké sú pravidlá. Je hnusné vôbec sa s niekým doťahovať, urážať ho, osočovať ho a byť agresívny, pretože tí ľudia za to nemôžu. Treba to rešpektovať a byť k sebe dobrý,“ prihovára sa sledovateľom herečka a speváčka. Celé jej video nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa, streamable.com