Sú tomu 3 dni, čo sa obľúbená herečka Dominika Kavaschová so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach podelila o tú najkrajšiu novinu, na ktorú čakali už mnohí. Atraktívna brunetka a jej priateľ Daniel Fischer sa 5. mája stali rodičmi. Pozrite, ako si kráti chvíle v nemocnici čerstvá mamička!

Známa umelkyňa v stredu priviedla na svet svoje prvé dieťatko. Dcérka hereckého páru dostala krásne a nezvyčajné meno Maia. ,,Včera som si pár hodín kecala s Pánom Bohom. Bol to dlhý náročný nesmierne poučný rozhovor plný emocii bolesti, strachu, lásky, sily a odvahy. Dospeli sme spoločne k tomu, čo je zmyslom života. Neprezradím:)….ďakujem. Maia, si zázrak, všetky matky skláňam sa pred vami. Skláňam sa nad tou neskutočnou silou, ktorú v sebe máte/me,” zneli prvé slová šťastnej mamičky Dominiky, ktoré zverejnila na sociálnych sieťach.

Tentoraz sa pôvabná speváčka rozhodla fanúšikom nahrať aj krátke video, kde im svojským humorným spôsobom zhrnula uplynulé 3 dni v nemocnici. Príspevok o rôznorodých emóciách prvorodičky zakončila opäť zábavne.

,,Ja neviem ako, hej? Som tu už pár dní a vykukujem z balkóna furt. Paparazzi nikde! Ja neviem, čo nerobíte teraz tieto dni abo čo? Som čakala, že tu budete chodiť po balkónoch, po oknách, za kríkmi niekde… Asi nie som taká zaujímavá. Nestačí len OTA vyhrať. No nič, idem spať!” zažartovala si Kavaschová, ktorá si nepochybne ničím nerušené chvíle s bábätkom užíva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa, streamable.com