Krásna tenistka Dominika Cibulková odletela koncom roka 2016 do ďalekej Austrálie, aby v Brisbane víťazne odštartovala novú tenisovú sezónu. I keď sa našej bojovníčke nepodarilo vyhrať aj druhý zápas, nevadí, na kávičku za ňou totiž prišla skutočne jedinečná návšteva!

A vraj celebritné priateľstvá neexistujú. Zdá sa, že majsterka sveta WTA natrafila vo vodách šoubiznisu na spriaznenú dušu, ktorou nie je nikto iný, ako najobľúbenejšia slovenská herečka Zuzana Šebová. Sympatická brunetka si urobila s partnerom Michalom Kubovčíkom dovolenku k protinožcom v ďalekej Austrálií, kde skočila s krásnou blondínkou na kávičku. Ako sa zdá, či už Austria (Raaakúúúúskooo) alebo Austrália, dievčatám to spolu skutočne sekne a nepochybujeme, že domácim ešte poriadne ozrejmia, že malé pery sú smŕŕŕŕŕť. :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)