Dominika Cibulková berie každú špeciálnu príležitosť, či už súkromnú alebo pracovnú, ako poriadnu výzvu k tomu, aby svojím outfitom nezapadla v dave. Najnovšie zažiarila na akcii prestížnej slovenskej kliniky krásy, kam zavítala v originálnej róbe odhaľujúcej jej se*y krivky.

Známej slovenskej klinike, ktorej majiteľkou je Natália Selveková, sa podaril veľký úspech – expanduje na český trh. Pri tejto príležitosti sa v Prahe uskutočnila slávnostná udalosť v znamení ženskej krásy, kde nemohla chýbať ani Natáliina veľmi dobrá kamarátka a tvár kliniky Dominika Cibulková.

Celebritná mamička neostala svojej povesti milovníčky neštandardných outfitov nič dlžná a do spoločnosti zavítala v dlhých sieťovaných šatách s trblietkami. Domča však pozornosť pútala nielen tým, že jej v nich presvitalo celé telo navlečené do body, ale aj pštrosím perím, ktoré lemovalo rukávy. Samozrejme, nemohli chýbať ani tip top doplnky, make-up a účes. Bývalá profesionálna tenistka tak bola v odvážnej róbe opäť raz neprehliadnuteľná!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova