V sobotu spoznalo Slovensko svoju novú kráľovnú krásy, ktorou sa stala finalistka s číslom 3 Sophia Hrivňáková. Pri zhotovovaní výsledkov priložila ruku k dielu i porotkyňa Dominika Cibulková – tá neostala svojej povesti módnej ikony nič dlžná a na galavečer zavítala s neprehliadnuteľným lookom.

Po odvysielaní 26. ročníka Miss Slovensko sa na sociálnych sieťach začala vo veľkom rozoberať téma bodyshamingu, čo je laicky povedané forma šikany zameranej na vzhľad. Okrem toho sa medzi divákmi rozpútali diskusie o outfitoch pozvaných dám, pričom veľkú pozornosť vzbudila ako inak porotkyňa Dominika Cibulková.

Tak ako pri všetkých špeciálnych príležotostiach i pri Misske sa bývalá profesionálna tenistka vložila do rúk svojho tímu odborníkov v oblasti módy a krásy, ktorí z nej spravili hollywoodsku hviezdu. Spopod dlhej čiernej vesty značky Valentino Garavani Domči vykúkali celé nôžky v bodkovaných pančuškách, nakoľko okrem kabáta bez rukávov mala blondínka oblečené iba body v rovnakej farbe.

Mamička ročného Jakubka bola ale neprehliadnuteľná aj vďaka dlhému zapletenému copu, originálnym slnečným okuliarom z dielne Prada a v neposlednom rade prítomných oslňovala i šperkami v poriadne vysokej hodnote. Cena luxusných doplnkov Bulgari v haďom štýle z 18-karátového bieleho zlata doplnené diamantami sa podľa informácií sport24.sk šplhá na viac ako 87-tisíc eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.sk | Foto: Instagram/domicibulkova, michaela_sarkozy_