Televízia RTVS Jednotka v sobotu zabáva svojich divákov novým seriálom Pumpa, kde dvaja štamgasti a zamestnanec čerpacej stanice zhŕňajú horúce témy z politiky, no občas aj bulváru. Do mikulášskeho dielu zavítala známa športovkyňa Dominika Cibulková, ktorej sa zo strany Michala dostalo početnej kritiky. 

Ostrý a satirický humor je náplňou seriálu Pumpa, kde tri stále postavy divákom premietajú najnovšie udalosti z predošlého týždňa. Hosťom posledného dielu sa stala Dominika Cibulková, ktorá ako známa tvár býva často terčom kritiky.

Dominika cibulkova slovenka roka

Zamestnanec čerpacej stanice Michal nezabudol vynechať ani jednu z kritických tém, ktorým populárna blondína čelí. ,,Však už nehrá! Keby bola mladá, tak hrá! Stará je, nevládze, ledvachčí, kĺby ju bolia, raketu neudrží, ruky sa jej trasú,“ rozhorčil sa mladík za pokladňou počas návštevy tenistky.

,,Ruky sa mi netrasú a aj moč udržím,“ humorne reagovala Dominika, ktorá si z negatívneho názoru pupmára ani v tomto prípade nerobila veľkú hlavu. Muž sa však rozhodol pokračovať, keď si štamgasta vypýtal radu ohľadom rodičovstva. ,,Ale čo ti ona môže dať? Aké rady? Však ona je úplne inde. Vieš koľko majú oni peňazí? Ona hontŕľa kočík, len kým ju neodfotia do novín. Potom sa to vodia samé. Ona má slúžky, dojky, komorné, čo ti ona môže radiť?“ Mamička Jakubka ale uviedla, že ju materstvo baví a takéto výroky sú absolútne klamlivé.

Bývalá športová reprezentantka zožala kritiku aj za zvieracie kožuchy, pričom Michal jej navrhol, aby si zbierala zrazené zvery po cestách. Známa kráska sa tiež vrátila k začiatkom svojej kariéry a uviedla dôvod, prečo sa ako dieťa rozhodla pre tenis. Okrem toho spomenula rodičov či plány dokončiť si maturitu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: rtvs.sk | Foto: rtvs.sk, Instagram/domicibulkova