Dominika Cibulková patrí jednoznačne k jedným z najlepšie sa obliekajúcich Sloveniek. V jej šatníku sa to len tak hemží luxusnými kúskami, o ktorých môže bežný smrteľník iba snívať. Najnovšie prekvapila krásnymi mini šatami v astronomickej hodnote!

Naša najznámejšia a zároveň aj najkrajšia tenistka Dominika Cibulková sa pred pár dňami na Instagrame pochválila fotkou zo Singapuru, na ktorej je oháknutá do originálnych mini šatočiek značky Versace, čo už samo o sebe hovorí o vyššej cifre. Avšak pri pohľade na ne by vám napadlo, že by mohli stáť ako jedno auto?

Podľa topky.sk za ne Dominika vycálovala 7000 eur, a to sú len šaty! Keď si domyslíme, že ich ešte dopĺňajú luxusné diamantové šperky a nôžky zdobia “louboutinky”, výslednú sumu celého outfitu si asi ani nechceme predstaviť.:)

Last one i promise 😊 @andrejkusalik @versace_official 💥💥💥💥 #singapore

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.