Tenistka Dominika Cibulková má vycibrený módny vkus. Pri stylovaní jej pravidelne pomáha osobný módny poradca Andrej Kusalík, no rada nakupuje aj s maminou. Kedysi konzervatívna Dominika dnes odhadzuje všetky zábrany a môžeme povedať, že na Slovensku rozhodne nemá žiadnu konkurenciu. Svedčí o tom aj fotka z výťahu, kde sa predviedla v rovnakom kúsku ako Rihanna, keď si v rámci ,,Anti World Tour” urobila malý výlet po stovežatej Prahe.

Naša najúspešnejšia tenistka nie je len skvelou športovkyňou, ale aj módnou ikonou. Domča sa na svojom Instagrame pravidelne ukazuje v neuveriteľných kúskoch a šatník by jej mohla závidieť nejedna celebrita. Pred pár dňami sa pochválila vskutku zaujímavou selfie. Ak sa vám na nej zdá čierna kožušina povedomá, nie je to náhodou. Cibulková sa sama porovnala s Rihannou, ktorá sa v rovnakom kúsku ukázala v Prahe. Pred koncertom sa totiž vozila v električke práve v bielej kožušine od Balenciagu.

Vzhľadom k svojim blond vlasom a bledšej pleti zvolila Domča tmavú kožušinu a mnoho fanúšikov zhodnotilo, že vyzerá lepšie ako barbadoská speváčka. Aj keď môže kus látky pripadať módnym neznalcom ako koberec u starkej, ide o naozaj luxusný kúsok. Obom dámam to náramne svedčí. Bravó!

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)