6. marca sa po piatich rokoch všetci fanúšikovia tanečnej šou Let’s Dance dočkajú jej veľkolepého návratu. Prvou ohlásenou celebritnou súťažiacou bola bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková. Tá už zverejnila prvé zábery z príprav!

Dominika miluje pohyb a rovnako tak má v krvi i bojového ducha, vďaka ktorému si na konto pripísala množstvo tenisových úspechov. Už čoskoro sa však ukáže, či svoje benefity zúročí aj pri náročných choreografiách v markizáckom projekte Let’s Dance.

dominika cibulkova

Ako je známe, milovníčka módy sa bude môcť realizovať i pri kostýmoch. ,,Osobne do toho budem ja aj môj stylista “zasahovať” a už sa na to veľmi teším,” prezradila nedávno na svojom Instagrame. Teraz sa populárna kráska vo virtuálnom svete pochválila prvým outfitom. Domča sa predviedla v odvážnych priliehavých mini šatočkách so strapcami, ktorých časť tvorí priesvitná sieťka. Avšak všetko podstatné je zakryté. 

Okrem toho mamička pozornosť sledovateľov upriamila aj na svoje diamanty, ktoré jej zdobili uši a prostredník na ruke. Na záberoch si zapózovala i s kamarátkou a ďalšiu súťažiacou, herečkou Zuzanou Šebovou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova