Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalá tenistka Dominika Cibulková si užíva tvrdo zarobené peniaze, za ktoré dopraje luxus nielen sebe, ale i najbližším. Pred časom sa na Instagrame pochválila obývačkou vrátane moderného vajíčka pre svoju ratolesť. Brali by ste takú aj vy?

Syn Dominiky Cibulkovej si na prepych zvyká od momentu, kedy na svet prišiel na luxusnej klinike vo Viedni. Odvtedy mal nielenže možnosť previesť sa súkromným lietadlom, dokonca vlastní už aj diamantový prívesok v tvare J v cene 420 eur.

Jakubko sa veru nemá zle ani doma. Na krátkom videu, zachytávajúcom pohľad do obývačky bývalej športovej reprezentantky v mezonetovom byte v našom hlavnom meste, je vidieť, ako sladko spinká v ultramodernom vajíčku. Kým energická blondínka sa venuje vlastným aktivitám, postieľka, akú by určite ocenila každá mamina, kolísa jej synčeka sama.

Za povšimnutie ale určite stojí aj biely lesklý nábytok, krásne hrajúci v kontraste s tmavou drevenou podlahou a konferenčným stolom z rovnakého prírodného materiálu. Nechýba ani preplnená knižnica a dizajnové doplnky, dotvárajúce skvelú atmosféru domova.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: topstar.noviny.sk, Instagram/domicibulkova