Ľudia sa počas surfovania virtuálnym svetom stretávajú s rôznorodými reklamami, na ktorých čele stoja vždy dobre známa tváre. A i keď spolupráca s firmami na sociálnych sieťach je dnes už úplne bežná vec, netreba veriť všetkému. Prominentná mamička Dominika Cibulková teraz upozornila na tento podvod!

Príspevok bývalej tenistky s názvom POZOR HOAX upozorňuje na podvodný článok o produkte, ktorý by mal ženám dopomôcť k vysnívanej postave. Čo je horšie, ľudia stojaci za týmto výmyslom nezneužili len meno Dominiky Cibulkovej, ale i dobrú povesť známeho ženského magazínu COSMOPOLITAN.

,,Neposkytla som žiadny rozhovor ani nepropagujem žiadny chudnúci kokteil. Ide len o zneužitie môjho mena na nepravdivú reklamu a od uvedených článkov sa dištancujem. Je to podvodná reklama, ktorej šíreniu médiá nevedia zabrániť, kým im čitatelia nepošlú priamy link na takúto reklamu,” upozorňuje fanúšikov na sociálnych sieťach populárna blondínka, ktorá sa na svojich údajných slovách dobre pobavila.

,,Myslíte, že som mohla povedať vetu: ‘Nikdy som nebola v telocvični!’ Odporúčam, aby ste na podvodnú reklamu neklikali a nešírili link, a nepodporovali podvodníkov, ktorí chcú spropagovať čudný produkt,” napísala športovkyňa “na dôchodku”, momentálne sa venujúca tréningom a zlepšeniu svojej kondičky. Avšak zvláštne jej neprišlo len to, že sa vraj vyhýba športu, ale aj gramatické chyby, nachádzajúce sa hneď v titulku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Veď logika už napovedá, že ide o zneužitie, a dobrý predajca produktov bude mať kvalitný článok bez chýb a prvoplánových prejavov. Fingovaný podvodný obsah je narafičené svinstvo plné klamstiev, Dominika na záver svojim sledovateľom odporúča, aby na podobné reklamy neklikali a produkty propagované takýmto spôsobom v žiadnom prípade nevyužívali. Celé jej vyjadrenie nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/domicibulkova