Dominika Cibulková si počas karantény neužívala len prípravy na materstvo. Popri tom, ako zháňala pre očakávaného synčeka Jakubka všetky podrebné veci, si totiž s manželom Michalom zveľaďovali chalupu. Na jej dvore, samozrejme, nemôže chýbať ani bazén a ten je doslova ako z toho najkrajšieho sna.

Termín pôrodu Dominiky Cibulkovej je už za rohom, a tak sa prominentná tehuľka s manželom Michalom Navarom snažili počas karantény robiť všetko preto, aby si ešte pred synčekovým príchodom na svet stihli po prvýkrát poriadne užiť ich novú chalupu, nachádzajúcu sa na Záhorí.

Ako sa zdá, vzácneho momentu sa dočkali – bývalá profesionálna tenistka na Instagrame zdieľala radosť z toho, že už má za sebou premiérovu noc v prechodnom príbytku, a to po viac ako dvoch rokoch. K svojim slovám Domča doložila aj záber s výhľadom na luxusný bazén, akému by nepovedal nie zrejme nikto. Budúca mamina si tak posledné týždne tehotenstva bude vychutnávať v naozaj nádhernom prostredí, pripomínajúcom skôr drahý hotel než chalupu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova