Niekdajšia tenistka Dominika Cibulková má za sebou niekoľko škandálov, kvôli ktorým je často kritizovaná i za maličkosti. Jej prešľapy zapríčinili, že sa o nej často objavujú aj nepravdy a účasť v tanečnej šou Let’s Dance nie je výnimkou. 

Prominentná mamička sa netají tým, že si počas svojej dlhoročnej kariéry držala od ľudí odstup, a tak môže na mnohé osoby pôsobiť chladne. To sa však v ostrosledovanej relácii zmenilo.

cibulkova

,,Naučila som sa robiť si svoju bublinu a takú tú ozajstnú Dominiku schovávať, aby nebola taká ľahko prekuknuteľná. Som rada, že ma po dlhej dobe môžu ľudia takto spoznať ako takú ozajstnú Dominiku,“ uviedla Cibulková prednedávnom v jednej zo svojich dokrútok, pričom ukázala aj slzy.

Tentoraz Dominika v šou reagovala aj na kritiku a rôzne dohady, medzi ktoré patria chýry o tom, že sa v Let’s Dance týždne držala vďaka financiám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Koľko som musela zaplatiť, že som sa dostala až tak ďaleko? No neuveríte mi, ale nič. Ešte mne dokonca platia, že som tu,“ uviedla so smiechom známa blondínka.

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial